Понеделник
24 Ное 2014

Програма на телевизията

Програмата за 24.11.2014

БНТ1

19:10 БНТ - 55 години от вашия живот /2005г./

19:40 Лека нощ, деца!: Кученце в джобче

20:00 По света и у нас Информационна емисия

20:45 Спортни новини

21:00 История.BG: 95 години от подписването на Ньойския договор

22:00 В кадър: Силовата редакция на прехода филм от поредицата "25 години Демокрация "

22:55 По света и у нас Информационна емисия

23:00 Зелена светлина

Виж цялата програма на БНТ1

bTV

19:00 bTV Новините - централна емисия

20:00 "Милост" - сериал, еп. 14

21:30 "Survivor: Камбоджа" - приключенско реалити

22:30 "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

23:30 bTV Новините - късна емисия

00:00 "Под наблюдение" - сериал, еп. 2

01:00 "Досиетата Х" - сериал, с. 8, еп. 15

02:00 "Преди обед" /п/- токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

Виж цялата програма на bTV

TV7

18:30 НОВИНИ, централна емисия

19:30 Акцент - публицистично предаване водещ: Валерия Касиян

20:00 "Спорт 7", спортно предаване

21:00 "Федерални свидетели", сериал, криминален, САЩ, сезон 2, еп. 5

22:00 Новини

22:30 "Престъпна империя", сериал, криминален, драма, САЩ, сезон 1, еп.11, В ролите: Стив Бушеми, Стивън Греъм, Винсент Пиаза и др.

23:35 "Дървото на живота", сериал, България, сезон 2, еп.2

01:00 "Федерални свидетели", сериал, криминален, САЩ, сезон 2, еп. 5

Виж цялата програма на TV7

Alfa

18:30 "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок

19:30 АТАКА с Волен Сидеров - публицистично предаване

20:00 "На жълтите павета" - публицистично предаване

21:00 "Лов на пирани" - игрален филм, Русия, 2006 г.

23:00 АТАКА с Волен Сидеров - публицистично предаване

23:30 "В окото на бурята" - публицистично предаване

00:30 "Държавата днес" /п/

01:30 "Добро утро, българи" /п/

Виж цялата програма на Alfa

Balkanika

17:30 "Music arena"-поп и етно музика

19:40 "New video"-избрани нови видеоклипове, повторение

20:00 "Balkan party"

00:00 "Where is the party?"

02:00 "New video" -избрани нови видеоклипове

02:20 "Standard"-избрани видеоклипове на изпълнители от Албания, повторение

02:50 "Standard"-избрани видеоклипове на изпълнители от Черна гора, повторение

03:20 "Flirt"- ретро и актуални поп/поп фолк клипове, live продукция

Виж цялата програма на Balkanika

bbt

17:20 „BG Music Reload“ - следобеден музикален блок

20:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

20:15 „BG Music Shaker“ - вечерен музикален блок / само хитове

23:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

23:15 „BG Hip Hop / RnB” - рубрика за хип-хоп / RnB музика

00:00 „BG Midnight Mix” - музикален микс от БГ хитове

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

08:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

Виж цялата програма на bbt

BGTV

19:00 "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников

20:00 "Изумрудената огърлица" - тв сериал (96 епизод)

21:00 "Духът на времето" - док. филм (3 част)

22:00 "Наричаха я Луна" - тв сериал (26 епизод)

23:00 "Комисар Селена" - драма

00:30 "Споделете с мен" - предаване с Георги Бедников /п/

01:30 "Аз съм Ева" - тв сериал (107 епизод)

02:30 "Еротичен тв пазар"

Виж цялата програма на BGTV

Box TV

19:00 Hip-Hop of BG

19:30 Music of BG

00:00 Soft music

01:00 Music of BG

05:00 Lucky 7

05:30 Fresh morning :)

09:00 Lucky 7

09:30 Playlist

Виж цялата програма на Box TV

bTV Action

19:00 "Ренегат" - сериал, с.3, еп. 7

20:00 "Истинско правосъдие" - сериал, с. 2, еп. 6

21:00 "bTV Новините" - централна емисия

22:00 "Конфликт в Малко Токио" - Екшън, комедия, драма, САЩ, 1991г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Тиа Карере, Кари-Хируюки Тагава, Брандън Лий, Долф Лундгрен

00:00 "Праведен" /п/- сериал, с. 3, еп. 3

01:00 "Истинско правосъдие"/п./ - сериал, с.2, еп. 6

01:30 "Невероятните изобретения" - документално предаване

06:00 "Таз-мания"/п./- анимационен сериал

Виж цялата програма на bTV Action

bTV Cinema

19:00 "Никита" - сериал, с. 5, еп. 6

20:00 "Спасете ме "- сериал, с. 2, еп. 10

21:00 Киновечер: ПРЕМИЕРА"Кой е баща ни?"- Комедия, САЩ, 2013г., Режисьор:  Кен Скот, Актьори: Винс Вон, Крис Прат, Коби Смълдерс

23:15 Късно кино: "Перфектен план" - Драма, трилър, криминален, САЩ, 1999г., Режисьор: Майк Баркър, Актьори:  Рийз Уидърспун, Александро Нивола, Джош Бролин

01:15 "Спасете ме"/п./- сериал, с. 2, еп. 10

06:00 "Империум" /п./ - сериал, еп. 7

07:00 "Империум" - сериал, еп. 8

08:00 "Досиетата Х" /п./- сериал, с. 8, еп. 18, 19

Виж цялата програма на bTV Cinema

bTV Comedy

18:30 "Столичани в повече" - сериал, с. 2, еп. 23

19:30 "Напълно непознати" - комедиен сериал, с. 3, еп. 3, 4

20:30 "Престъпник за един ден" - Комедия, криминален, драма, САЩ, 2004г., Режисьор: Грегъри Джейкъбс, Актьори: Джон С. Райли, Диего Луна, Маги Джиленхол, Джонатан Тъкър, Питър Мълан

22:30 "Приятели"- комедиен сериал, с. 1, еп. 5, 6

23:30 "Предградие" - сериал, с. 1, еп. 19

00:00 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

01:00 "Клуб Веселие"/п./ - комедиен сериал, с. 2, еп. 8

02:00 "Столичани в повече"/п./- сериал, с. 2, еп. 23

Виж цялата програма на bTV Comedy

bTV Lady

19:00 "От обич"- сериал, еп. 121

20:00 "Свързани съдби"- сериал, еп. 31

21:30 "Цветовете на любовта" - сериал, еп. 659, 660

22:00 "Стъклен дом" - сериал, еп. 41

23:00 "Огледален свят"- сериал, еп.41

00:00 "Опасни тайни" - сериал, еп. 9

01:00 "Свързани съдби"/п./- сериал, еп. 31

02:00 "Младоци" - документална поредица, еп. 1

Виж цялата програма на bTV Lady

City

19:13 City Top Hits

19:42 City N!U

20:00 City Outlet

21:00 Leo in the City

22:00 City Hits

02:00 City Hits

06:00 City Wake Up

10:00 City 3in1

Виж цялата програма на City

Community

19:00 Отбягването на лечението

20:30 Торнадо във Вашингтон

21:00 Война на похабяването - с.2, еп.19

21:30 Повей

22:00 Берлин - Любимата легенда

22:30 Травъл Експрес - Коста Рика

23:00 Предизборната кампания

23:30 Витоша - Зимна приказка

Виж цялата програма на Community

Diema

19:00 "Медикоптер 117" - сериал, сезон 5

20:00 "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16

21:00 "Клоунът" - сериал, сезон 3

22:00 "Наближаващи врагове" - екшън-трилър с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Орландо Джоунс, Том Еверет Скот, Линдзи Кокър

23:45 "Клоунът" - сериал, сезон 3, /п/

00:50 "Горещи моменти" - еротика

02:50 "Национална лотария" /п/

03:45 Астън Вила - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, /п/

Виж цялата програма на Diema

Diema Family

19:00 "Моята карма" - сериен филм, /п/

20:00 "Малката булка" - сериен филм, /п/

21:30 "Забраненият плод" - сериен филм

22:30 "Дила" - сериен филм

23:30 "Ангелският остров" - сериен филм

00:30 "Езо ТВ" - телевизионен пазар

06:00 "Аурора" - сериен филм

07:00 "Имението с лозите" - сериен филм

Виж цялата програма на Diema Family

EBF

17:20 „BG Music Reload“ - следобеден музикален блок

20:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

20:15 „BG Music Shaker“ - вечерен музикален блок / само хитове

23:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

23:15 „BG Hip Hop / RnB” - рубрика за хип-хоп / RnB музика

00:00 „BG Midnight Mix” - музикален микс от БГ хитове

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

08:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

Виж цялата програма на EBF

EKids

19:00 Бакуган - анимационен сериал

19:30 Чудовище по неволя - анимационен сериал

20:00 Динофрози - анимационен сериал

20:30 Писма от Феликс - анимационен сериал

20:45 Покемон - анимационен сериал

21:15 Робин Худ - анимационен сериал

07:00 Кибербитка - анимационен сериал

07:30 Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал

Виж цялата програма на EKids

Fiesta

19:00 Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения

19:30 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня

20:00 Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива

20:30 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

21:00 Мисис Чайлд и Мосю Пепен - кулинарна класика за всеки ден

21:30 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

22:00 Царството на вегетарианците - поредица за вегетарианска кухня

22:30 Сладкият живот на Дейвид Рок - забавна поредица за регионална италианска кухня

Виж цялата програма на Fiesta

Film+

17:20 „BG Music Reload“ - следобеден музикален блок

20:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

20:15 „BG Music Shaker“ - вечерен музикален блок / само хитове

23:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

23:15 „BG Hip Hop / RnB” - рубрика за хип-хоп / RnB музика

00:00 „BG Midnight Mix” - музикален микс от БГ хитове

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

08:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

Виж цялата програма на Film+

NBT (Пловдив)

17:20 „BG Music Reload“ - следобеден музикален блок

20:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

20:15 „BG Music Shaker“ - вечерен музикален блок / само хитове

23:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

23:15 „BG Hip Hop / RnB” - рубрика за хип-хоп / RnB музика

00:00 „BG Midnight Mix” - музикален микс от БГ хитове

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

08:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

Виж цялата програма на NBT (Пловдив)

Pop Core (Стара Загора)

17:20 „BG Music Reload“ - следобеден музикален блок

20:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

20:15 „BG Music Shaker“ - вечерен музикален блок / само хитове

23:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

23:15 „BG Hip Hop / RnB” - рубрика за хип-хоп / RnB музика

00:00 „BG Midnight Mix” - музикален микс от БГ хитове

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

08:00 „NEW BG Music“ - рубрика за представяне на нови клипове

Виж цялата програма на Pop Core (Стара Загора)

Ring.bg

19:00 Светът на спорта

19:30 Сезонът

20:00 Зона спорт

21:45 ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа - Палермо

23:40 Зона спорт

02:00 Италия, Серия А: Чезена - Сампдория

04:00 Италия, Серия А: Торино - Сасуоло

06:00 Италия, Серия А: Дженоа - Палермо

Виж цялата програма на Ring.bg

Super7

19:00 "Марсупилами", анимация, сезон 2, еп. 10

19:30 "Спондж Боб", анимация, сезон 8А, еп. 10

19:55 "Фенбой и Чам Чам", анимация, сезон 1, епизод 11

20:20 "Монсуно" анимация, еп. 21

20:50 "Звездни рейнджъри: мегасила", анимация, еп. 9

21:20 "Епичните приключения на Бъкет и Скинър", сезон 1, еп. 1

21:45 "В като Виктория" , сезон 3С, еп. 5

22:10 "Ай Карли", сериал, сезон 4, еп. 4

Виж цялата програма на Super7

The Voice

19:25 Deja Voice

20:00 Your Voice

22:00 We Love Music

00:00 Hip Hop & RnB

01:00 We Love Music

06:00 Snooza

10:00 1 Artist 3 Hits

10:12 Top 10

Виж цялата програма на The Voice

TV+

18:20 "Свободна зона" - публицистично предаване

19:30 Новини

20:30 Новини

21:00 Новини

21:30 Новини

22:00 Новини

22:30 Новини

23:00 "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение от същия ден)

Виж цялата програма на TV+

TV1

18:30 Сериал

19:30 "Viva la musica!"

20:30 Игрален филм

22:15 "Нотни булеварди"

22:30 "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер

23:00 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1

00:00 "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите

00:30 "Viva la musica!"

Виж цялата програма на TV1

VTV

19:00 Документална поредица /п/

20:00 Eкология

20:30 "Екологичен живот" - документална поредица

21:00 "Забравена мелодия за флейта" - комедия, Русия, режисьор Елдар Рязанов, с участието на Леонид Филатов, Татяна Догилева, Ирина Купченко, Валентин Гафт и др.

23:00 Сериен филм /п/

00:00 Eкология

01:00 Документална поредица/п/

02:00 Eкология /п/

Виж цялата програма на VTV

БНТ Свят

19:25 Зелена светлина

19:30 Часът на студентите. Ателие /п/

20:00 По света и у нас

20:45 Спортни новини

21:00 Вражалец тв постановка по едноименната комедия на Ст.Л.Костов /1976 г./, режисьор Хачо Бояджиев, в ролите. Стоянка Мутафова, Татяна Лолова, Стефан Данаилов, Никола Анастасов, Богомил Симеонов, Мариана Аламанчева /първа и втора част/

22:40 Малки истории

23:30 По света и у нас

23:35 "Булгара" - "Гайда бийт

Виж цялата програма на БНТ Свят

БНТ2

19:25 Потребителската кошница

19:30 България новини

20:00 До утрото на новата ни среща "тв сериен филм, САЩ /първи епизод/

20:50 Европейски дневник /п/

21:00 Регионални новини

21:30 Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/

22:00 Черни души: Гьоринг и Гьобелс документална поредица /първа част/

22:55 Европейски музикален фестивал: Концерт на камерен оркестър "Парекордзаган" /Армения/

Виж цялата програма на БНТ2

времето
ГрадДнесУтре
Стара ЗагораСтара Загора
Стара Загора
КазанлъкКазанлък
Казанлък
СофияСофия
София
ПловдивПловдив
Пловдив
ВарнаВарна
Варна
БургасБургас
Бургас
РусеРусе
Русе
Велико ТърновоВелико Търново
Велико Търново
БанскоБанско
11°
Банско
11°
БоровецБоровец
-5°
Боровец
-5°
снимка на деня
Момичета търсят разхлада от жегата във фонтан в центъра на  Торино. Момичета търсят разхлада от жегата във фонтан в центъра на Торино.
Автор: АФП- БГНЕС
валути 24.11.2014 г.
1 CAD 1.4009 10 TRY 0.7074
1 PLN 0.4663 10 CZK 0.0709
1 AUD 1.3594 1 SEK 0.2117
1 NOK 0.2326 10 JPY 0.0133
1 EUR 1.9558 1 GBP 2.4707
1 CHF 1.6262 1 USD 1.5760


DESTAR информационна агенция. Всички права запазени! Абонамент за новини (RSS) | Абонамент за newsletter