Четвъртък
2 Юли 2015

Програма на телевизията

Програмата за 02.07.2015

БНТ1

20:45 Спортни новини

21:00 Произведено в Италия игрален филм /Франция, 2008г./, реж. Стефано Джусти, в ролите: Жилбер Мелки, Амира Казар, Катерина Мурино, Барбора Бобулова

22:30 По света и у нас Информационна емисия

22:55 Зелена светлина

23:00 Под прикритие тв филм /4 еп./ (16)

00:00 Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/

00:10 Денят започва с Култура /п/

01:25 История.bg: Омуртаг - владетел от Бога даден /п/

Виж цялата програма на БНТ1

bTV

20:00 "С Русия в сърцето" - сериал, еп. 22

21:30 "Бог да ни е на помощ" - сериал, с. 1, еп. 2

22:30 "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу

23:30 bTV Новините - късна емисия

00:00 "Лонгмайър" - сериал, еп. 8

01:00 "Убийството" - сериал, с. 2, еп. 9

02:00 "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

04:00 "Папараци" /п./ - новините от шоубизнеса с водещ Николета Лозанова

Виж цялата програма на bTV

TV7

20:00 "Великолепният век", сериал,Турция, сезон 3, еп. 49 и 50

22:00 Новини

22:30 "Гарванът", сериал, фантастика, Канада, 1998, еп. 11

23:30 "Валя и Моро превземат света:Европа" еп.4, риалити шоу

00:25 "Секс, лъжи и телевизия", сериал, България, еп. 23

01:30 Новини

01:55 "Момичето с червения шал", сериал, еп. 34

02:40 "Дървото на живота", сериал, България,сезон 1,еп. 7

Виж цялата програма на TV7

Alfa

20:00 "На жълтите павета" - публицистично предаване

21:00 "Любовни тайни" - сериен филм, 3 еп.

22:00 "Музикална арена" - предаване за българска поп и рок музика

23:00 Държавата днес" /п/

00:00 "Добро утро, българи" /п/

03:00 Повторения

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

10:00 Новини

Виж цялата програма на Alfa

Balkanika

20:00 "Balkan party"

00:00 "Where is the party?"

02:00 "New video" -избрани нови видеоклипове

02:20 "Standard"-избрани видеоклипове на изпълнители от Македония, повторение

02:50 "Standard"-избрани видеоклипове на изпълнители от Румъния, повторение

03:20 "Flirt"- ретро и актуални поп/поп фолк клипове, live продукция

06:00 "Tick-tack"-етно и поп музика

10:00 "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера

Виж цялата програма на Balkanika

bbt

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на bbt

BGTV

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на BGTV

Box TV

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на Box TV

bTV Action

20:00 "Кости" - сериал, с. 8, еп. 6

21:00 bTV Новините - централна емисия

22:00 "Циклонът" - екшън, трилър, фантастика, Канада, 2011, режисьор: Шелдън Уилсън, в ролите: Дейвид Сътклиф, Мич Пиледжи, Ерика Кера

23:45 "Кости" /п./ - сериал, с. 8, еп. 6

00:45 "Ренегат" /п./ - сериал, с. 4, еп. 16

01:45 "Пета предавка" /п./ - автомобилно предаване

06:00 "Младежка лига" - анимационен сериал

08:00 "Менталист: Крадецът на мисли" /п./ - сериал, с. 5, еп. 19

Виж цялата програма на bTV Action

bTV Cinema

20:00 "Дневниците на вампира"- сериал, с. 4, еп. 5

21:00 Киновечер: "Съдебен заседател" - драма, трилър, САЩ, 2001 г., режисьор: Браян Гибсън, в ролите: Деми Мур, Алек Болдуин, Джоузеф Левит, Ан Хечи

23:30 "Дневниците на вампира" - сериал, с. 4, еп. 6

00:30 "Денят, в който Земята спря" - драма, трилър, научнофантастичен САЩ, Канада 2008г., режисьор: Скот Дериксън, в ролите: Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Кати Бейтс, Джейдън Смит, Джон Клийс

06:00 "Досиетата X" /п./ - сериал, с. 7, еп. 12, 13

09:15 "90210" /п./ - сериал, еп. 8

09:45 "Денят, в който Земята спря" - драма, трилър, научнофантастичен САЩ, Канада 2008г., режисьор: Скот Дериксън, в ролите: Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Кати Бейтс, Джейдън Смит, Джон Клийс

12:15 "Досиетата Х" - сериал, с. 7, еп. 14, 15

Виж цялата програма на bTV Cinema

bTV Comedy

20:30 "Новите съседи" - комедиен сериал, еп. 36

22:00 "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.2, еп. 5, 6

23:00 "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал, с. 9, еп. 17, 18

00:00 "Как да губиш приятели и да дразниш хората" /п/- комедия, драма, романтичен, Великобритания, 2008г., режисьор: Робърт Уийд, в ролите: Келън Панел, Джанет Скот, Саймън Пег, Меган Фокс, Джилиан Андерсън, Кели Чардж

02:00 "Кое е това момиче" /п./ - сериал, еп. 1, 2

03:00 "Дък Доджърс"/п./ - анимационен сериал

04:00 "Да, мило" /п./ - сериал, с. 4, еп. 16, 17

05:00 "Стажанти"/п./ - сериал, еп. 9, 10

Виж цялата програма на bTV Comedy

bTV Lady

20:30 "Дневниците на Кари" - сериал, с. 1, еп. 2

21:30 "Незабравима" /п./- сериал, с.2, еп. 8

22:30 "Сияйна луна"- сериал, еп. 46, 47

23:30 "Модна къща - сериал, еп. 25

00:30 "Шоуто на д-р Оз"/п./ - токшоу

01:30 "Блясък" - сериал, еп. 9

06:00 "Цветовете на любовта" /п./ - сериал, еп. 226

07:00 "Цветовете на любовта" - сериал, еп. 227

Виж цялата програма на bTV Lady

City

20:00 City Outlet

21:00 Leo in the City

22:00 City Hits

02:00 City Hits

06:00 City Wake Up

10:00 City 3in1

10:13 City Top Hits

10:42 City N!U

Виж цялата програма на City

Community

20:30 Произведено в Америка - Мичиган

21:00 Война на похабяването - с.1, еп.10

21:30 Венецуелски кални свлачища, част 2

22:00 Варна - Тя никога не спи

22:30 Велико Търново - модерната рицарска поезия

23:00 Опасна вода

23:30 Дестинации - Тунис, част 1

00:00 Произведено в Япония

Виж цялата програма на Community

Diema

20:00 "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1

21:00 "Бягство от затвора" - сериал, сезон 2

22:00 "Преводачката" - трилър с уч. на Никол Кидман, Шон Пен, Катрин Кийнър, Джаспър Кристенсен, Иван Атал, Джордж Харис, Майкъл Райт, Ърл Камерън и др.

00:40 "Бягство от затвора" - сериал, сезон 2, /п/

01:40 Еротичен телепазар

04:00 Футбол: Кристъл Палъс - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, /п/

05:30 Футбол: Евертън - Бърнли, мач от английската Висша Лига, /п/

07:40 "Зина - принцесата воин " - сериал, сезон 3, /п/

Виж цялата програма на Diema

Diema Family

20:00 "Малката булка" - сериен филм, /п/

21:30 "Ритъмът на мечтите" - сериен филм

22:30 "Двете лица на Истанбул" - сериен филм

23:30 "До последен дъх" - сериен филм

00:30 "Феномени" - телевизионен пазар

06:30 "Бон апети", /п/

07:00 "Първата дама" - сериен филм, 2 епизода

09:30 "Край или начало" - сериен филм, 2 епизода

Виж цялата програма на Diema Family

EBF

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на EBF

EKids

20:45 Покемон - анимационен сериал

21:15 Отряд Зет - анимационен сериал

07:00 Кибербитка - анимационен сериал

07:30 Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал

07:45 Динозавърчета - анимационен сериал

08:00 Франклин - анимационен сериал

08:30 Кученце в джобче - анимационен сериал

09:00 Ангели и приятели - анимационен сериал

Виж цялата програма на EKids

Fiesta

20:30 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен

21:00 Стопанинът на лозовата долина - поредица за калифорнийска кухня

21:30 Какво да вечеряме със Сара - поредица за ежедневна кухня

22:00 Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти

22:30 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

23:00 Кварталът на кулинарния дракон - нова поредица с Мартин Йен

23:30 Майстори готвачи - поредица за висша кулинария

00:00 Люта Америка - поредица за латиноамериканска кухня

Виж цялата програма на Fiesta

Film+

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на Film+

NBT (Пловдив)

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на NBT (Пловдив)

Pop Core (Стара Загора)

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

07:00 "Добро утро, българи" - сутрешен блок

09:00 Lucky 7

09:30 "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

12:00 bTV Новините - обедна емисия

12:30 "Шоуто на Слави" /п./ - вечерно токшоу

08:00 "Тази събота" - актуално предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

Виж цялата програма на Pop Core (Стара Загора)

Ring.bg

20:00 Дивата муха

22:00 УЕФА Шампионска лига: Лил - Порто

23:55 Бинго милиони - тв лотария

00:00 УЕФА Лига Европа: Партизан - Тотнъм

02:00 УЕФА Лига Европа: Севиля - Фейенорд

04:00 УЕФА Лига Европа: Интер - Сент Етиен

06:00 УЕФА Лига Европа: Спарта Прага - Наполи

08:00 УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Арсенал

Виж цялата програма на Ring.bg

Super7

20:50 "Легендата за Кора", анимация, сезон 1

21:40 "Епичните приключения на Бъкет и Скинър", сериал, сезон 1

22:35 "Танцова академия", сериал, сезон 2

23:00 "Русалки", сериал, сезон 1

23:55 "Най-удивителните видео кадри в света"

00:45 "Звездни рейнджъри: мегасила", анимация

01:35 повторения

06:00 "Рибки балони", анимация, сезон 1

Виж цялата програма на Super7

The Voice

20:00 Your Voice

22:00 Airplay Chart

00:00 Hip Hop & RnB

01:00 We Love Music

06:00 Snooza

10:00 1 Artist 3 Hits

10:12 Top 10

11:00 We Love Music

Виж цялата програма на The Voice

TV+

20:30 Новини

21:00 Новини

21:30 Новини

22:00 Ганг. Дъщерята на планините - документален филм на BBC

23:00 "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение от същия ден)

00:00 Новини (повторение)

00:30 "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)

02:00 "Камък в блатото" - документален филм

Виж цялата програма на TV+

TV1

20:30 Игрален филм

23:00 “Пътят” ” – авторско предаване на ТВ1

00:00 Игрален филм

01:30 “Студентски етюди” – студентско творчество

01:45 “Фортисимо Фамилия” – музика за деца и родители

02:30 Документален филм – автор Елена Димитрова

03:00 “Музикална академия”

05:00 Документална поредица

Виж цялата програма на TV1

VTV

20:30 Eкология

21:00 "Мадам Бовари" - драма, Великобритания/САЩ, режисьор Тим Фауъл, с участието на Хю Боневил, Франсис О’Конър и др.

22:30 Eкология

23:00 Сериен филм /п/

00:00 Eкология

01:00 Документална поредица/п/

02:00 Eкология

02:10 Документален филм /п/

Виж цялата програма на VTV

БНТ Свят

20:45 Спортни новини

21:00 Остатъци игрален филм /1999 г./, режисьор Росен Елезов, в ролите: Елина Калинова, Тодор Танчев, Асен Блатечки, Дана Томова, Китодар Тодоров, Бойко Боянов, Светослав Тодоров-Роги и др.

22:30 На прицел /п/

23:00 55 лица от вашия живот: Васко Кръпката /п/

23:30 По света и у нас

23:55 Зелена светлина

00:00 Местно време /БНТ 2 Варна/п/

00:30 Абсурдите с БНТ 2 /п/

Виж цялата програма на БНТ Свят

времето
ГрадДнесУтре
Стара ЗагораСтара Загора
27°
Стара Загора
27°
КазанлъкКазанлък
27°
Казанлък
27°
СофияСофия
26°
София
26°
ПловдивПловдив
28°
Пловдив
28°
ВарнаВарна
27°
Варна
27°
БургасБургас
26°
Бургас
26°
РусеРусе
28°
Русе
28°
Велико ТърновоВелико Търново
27°
Велико Търново
27°
Слънчев брягСлънчев бряг
26°
Слънчев бряг
26°
АлбенаАлбена
27°
Албена
27°
СозополСозопол
26°
Созопол
26°
снимка на деня
Работници монтираха кошница с 32 великденски яйца в Стара Загора,за да напомнят на хората, че идват светли празници. Работници монтираха кошница с 32 великденски яйца в Стара Загора,за да напомнят на хората, че идват светли празници.
Автор: ДЕСТАР
валути 02.07.2015 г.
1 CAD 1.4007 10 TRY 0.6536
1 PLN 0.4665 10 CZK 0.0717
1 AUD 1.3421 1 SEK 0.2092
1 NOK 0.2224 10 JPY 0.0143
1 EUR 1.9558 1 GBP 2.7535
1 CHF 1.8615 1 USD 1.7674


DESTAR информационна агенция. Всички права запазени! Абонамент за новини (RSS) | Абонамент за newsletter